צור קשר

טלפון: 03-9015606
office@michman.co.il

מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
בני-ברק, ישראל 5126237

רשיון מורחב

רישיון מורחב לנותן שירותי אשראי מעיד על מקצועיות, יושרה, ניסיון, עמידה בכל הכללים הנדרשים בהתאם לחוק נותן שירותים פיננסיים. רישיון מורחב נותן לך הלקוח שקט ובטחון שאתה בידים טובות, מקצועיות ומפוקחות בקפידה.

 

עד לשנת 2016 לא נדרש רישיון של משרד האוצר על מנת לתת אשראי. זה כמובן גרם לאי סדר גדול בשוק ולכניסה של גורמים לא מפוכחים לתחום וכמובן הבעיות שנוצרו עקב כך.

כיום המצב שונה. רשות שוק ההון הגדירה תנאים לפעילות בתחום וחייבה קבלת רישיונות. יש רישיון בסיסי ורישיון מורחב. כשהרישיון המורחב מאפשר מתן שרותי אשראי חוץ בנקאי ברמות הגבוהות ביותר. מעטות החברות עם רישיון מורחב, שכן הוא מחייב עמידה בסטנדרטים גבוהים מאוד שמכתיב משרד האוצר, מחייב הון עצמי גבוה וכמובן ותק של עיסוק בתחום.

 

מיכמן בעלת רישיון מורחב, המעיד יותר מכל על הסטנדרטים הגבוהים והיכולות שלנו לשרת את הלקוחות שלנו במקצועיות ובטחון.

 

אשראי חוץ בנקאי, מאפשר לך הלקוח לפעול עם כלים נוספים כדי למצא פתרונות מימון. הרישיון המורחב של מיכמן מאפשר לך לעשות את זה עם שקט נפשי ובטחון שאתה בידים הנכונות.

הרישיון המורחב שלנו מאפשר לנו לעבוד בהיקפים מאוד משמעותיים ולהתאים את השירותים שלנו לעסקים קטנים, גדולים, חברות, ארגונים ועסקי ענק.

אנחנו במיכמן מעידים על עצמינו שאנחנו מקצועיים, שאנחנו מתנהלים בסטנדרטים גבוהים, שאנחנו פועלים באופן בטוח וכמובן מובילים בשוק האשראי החוץ בנקאי.

מתן הרישיון המורחב למיכמן נותן משנה תוקף להיותנו בשורה הראשונה של המובילים בשוק, פועלים בסטנדרטים גבוהים של פיקוח ורישוי, באופן מקצועי ומבוסס לטובת לקוחותינו.

Call Now Button
Open chat
אנחנו זמינים בוואטסאפ
Skip to content