צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  ניכיון שיקים מהיר - מצ׳ק דחוי - למזומן באופן מיידי!

  התחלת התהליך
  ניכיון שיקים מהיר

  ניכיון שיקים –
  מה ניתן
  לעשות עם
  שיק דחוי?

  צ'קים הם אחד מאמצעי התשלום המקובלים שישנם כיום, ורבים העסקים אשר עובדים איתם. לא פעם עסקים מרשים לעצמם לקבל צ'קים דחויים, ובכך מעניקים ללקוחותיהם את האפשרות להסדר תשלום יותר נוח.

  עם זאת דחיית מועד התשלום יכולה להוות בעיה, במיוחד כאשר מדובר בעסקים קטנים, מכיוון שנוצר פער בין מועד הפירעון של הצ'ק לבין הצורך במזומנים. בדיוק בנקודה הזו נכנס לתמונה השירות של ניכיון צ'קים ונותן לעסקים מענה מידי.

  מה זה ניכיון צ'קים?

  ניכיון שיקים הינה פעולה פיננסית מקובלת אשר מוצעת על-ידי גופים רבים, ביניהם הבנקים המסחריים וחברות אשר הפועלות בתחום המימון החוץ בנקאי ומתמחות במתן פתרונות אשראי בהתאמה אישית לכל לקוח ובתנאים טובים מאוד.

  בנוסף, הבנקים מערימים לא מעט קשיים בנוגע לסוג הצ'קים אותם הם מוכנים לנכות, בעוד החברות החוץ בנקאיות (אשר זכו ברישיון משרד האוצר לעסוק בתחום רגיש זה) מתנהלות בגמישות רבה יותר והינן שחקניות חשובות מאוד בשוק המימון בישראל עם נתח שוק הולך וגדל.

  כאשר ברשותכם שיק דחוי עומדות בפניכם שתי אפשרויות: להתאזר בסבלנות עד שיגיע מועד הפירעון שלו ואז לקבל את מלוא התמורה, כלומר את הסכום שרשום עליו; או לפנות לחברה שמציעה שירותי ניכיון צקים ולפדות את ההמחאה באופן מיידי.

  ניכיון שיקים – האפשרות להפוך צ'ק דחוי לכסף מזומן

  ניכיון שיקים זהו שירות שניתן על ידי חברות שונות, ואשר עיקרו הוא המרת השיק הדחוי לכסף מזומן בקיצוץ עמלה מהסכום המקורי של השיק. כלומר אם יש צ'ק דחוי בבעלותכם ואתם רוצים לפרוע אותו לפני מועד הפירעון, תוכלו לפנות לחברה שמספקת שירות ניכיון שיקים ולקבל את ערכו של השיק במזומן. החברה כמובן תגבה מכם עמלה על השירות, כאשר גובה העמלה יקבע בהתאם לנסיבות.
  אם עד היום חששתם מהשירות הזה מתוך המחשבה שהוא בתחום האפור, לידיעתכם זוהי אפשרות מימון מאוד מקובלת ונפוצה. תחום זה נשלט ברובו על ידי הבנקים אך יש המון חברות מורשות שמספקות שירותים בתחום, ושיעניקו לכם שירות הרבה יותר יעיל ומשתלם.

  ניכיון שיקים – היתרונות שעובדים בשבילכם:

  שימוש בניכיון שיקים הוא צעד עסקי לגיטימי ואחראי שמספק לכם יתרונות עסקיים וכלכליים לא מבוטלים:

  • יותר ודאות כשאנחנו בודקים בשבילכם את טיב הלקוח כבר עם השיק הראשון.
  • יותר נזילות עם כסף מזומן שמשפר את תזרים המזומנים שלכם בצורה מיידית.
  • יותר יציבות עם תזרים שמספיק לפעילות השוטפת של העסק.
  • יותר חכם לעבוד עם מסגרת אשראי חוץ בנקאית שבה הריביות נמוכות יותר וללא צורך בביטחונות נוספים מעבר לשיקים הדחויים.
  • יותר משתלם להמשיך בפעילות השוטפת בלי לחרוג מהמסגרת של הבנק.
  • יותר שליטה כשאתם בוחרים מתי, איפה וכמה שיקים להמיר למזומן.

  מה ההבדל בין ניכיון צ'קים בבנק לניכיון צקים עם חברה פרטית?

  אם תהיתם מה היתרונות של השירות, בכלל זה מה היתרון של חברה פרטית לעומת הבנק, ריכזנו לכם את הפרטים החשובים:

  יחס אישי – חברה פרטית מספקת יחס הרבה יותר אישי לעומת הבנק אשר עובד עם אינספור לקוחות מדי יום.
  פחות בירוקרטיה – הבנק הוא גוף מאוד בירוקרטי וכל בקשה נבדקת לעומק ואורכת זמן. אם אתם מחפשים לקצר תהליכים ולמזער את הבירוקרטיה, חברה פרטית תהיה הכתובת.
  אין פגיעה במסגרת האשראי – כאשר מבצעים ניכיון שקים בבנק, יהיה צורך בערבונות מה גם שהדבר יגרע ממסגרת האשראי, מה שלא יקרה עם חברה פרטית.
  פחות סרבול – חברה חוץ בנקאית מאופיינת עם שיטות עבודה יותר מהירות ופחות מסורבלות מאלו של הבנק, לכן השירות שמספקת הרבה יותר מהיר ואיכותי.
  התאמה לכל סוגי העסקים – הן בבנק והן בחברה פרטית מדובר בשירות שמתאים לכל סוגי העסקים, קטנים וגדולים כאחד.
  יותר חופש פעולה – חברות פרטיות אינן כפופות לרגולציה כמו הבנקים והן יכולות לבצע בדיקות שמאפשרות להן לקחת סיכונים גדולים יותר.

  כמה עולה ניכיון שיקים?

  שירות ניכיון צ'קים כרוך בתשלום עמלה. גובה העמלה משתנה בהתאם למועד הפירעון, כלומר עד כמה הוא רחוק ממועד ניכיון הצ'ק, וגם על סמך פרמטרים נוספים. למרות שלא תקבלו את הסכום המלא שהגורם שרשם את הצ'ק התחייב עליו, עדיין מדובר בפעולה שעשויה להיות משתלמת מאוד, ולפעמים גם הכרחית.

  כך למשל מי שזקוק לכסף באופן מיידי יהיה מוכן מן הסתם לוותר על חלק מהכסף על-מנת שיוכל להשתמש ברוב הסכום כבר עכשיו, בעזרת שימוש בשירות ניכיון שיקים מיידי. אם קבלת סכום הכסף המשמעותי בנקודת הזמן הנוכחית מסייעת לעסק לממש הזדמנות אטרקטיבית, ניכיון השיקים למעשה משתלם מאוד, ובאופן דומה אם הבחירה היא בין הלוואה בריבית גבוהה לבין ניכיון הצ'ק, בהחלט ייתכן שהאופציה השנייה היא הנכונה יותר עבורכם.

  ניכיון צ'קים – משוטף +90 למזומן – פירוט התהליך:

  1. אתם מעבירים את השיק הדחוי אלינו (בפגישה אצלנו במשרדים, או אפילו בצילום במייל או בוואטסאפ) בתהליך פשוט ומהיר.
  2. אנו מבצעים בדיקה לשיק שלכם ומעדכנים תוך שעה האם יש באפשרותנו לבצע בעבורכם ניכיון שיקים.
  3. במידה והשיק הדחוי מאושר, לאחר שנקבל אותו פיזית, נעביר לכם את הכסף לחשבון הבנק שלכם באופן מיידי, בניכוי הריבית שנקבע לעסקת ניכיון הצ'קים.

  כן, ניכיון שיקים איתנו זה עד כדי כך פשוט!

  ניכיון צ'קים מסחריים לעסקים הוא הפתרון הנוח והמהיר ביותר שתמצאו להזרמת מזומנים לעסק. השירות מאפשר לכם שליטה מלאה בתזרים המזומנים של העסק, מבלי להיות תלויים יותר בחסדיהם של הספקים שלכם. יותר לא צריך להתחנן שיעבירו אליכם שיק שאינו בשוטף +++ כפי שהתרגלתם – השליטה עוברת אליכם.

  רגע לפני סיום, למה כדאי לשים לב כשעושים ניכיון שיקים?

  ניכיון צ'קים זו פעולה פיננסית נפוצה ולכן יש המון חברות וגופים שמתמחים בנושא. רגע לפני שאתם מוסרים צ'ק דחוי כנגד קבלת כסף מזומן (בקיזוז עמלה) עליכם לוודא שאתם משתפים פעולה עם גוף שמורשה על ידי משרד האוצר לספק לכם כאלו שירותים ואף נמצא תחת פיקוח מלא.
  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן