צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  ניכיון שיקים בבנק

  מדוע חשוב לבצע ניכיון שיקים רק בחברה שמפוקחת ע"י משרד האוצר?

  שירות ניכיון שיקים הוא שירות בו הלקוח מספק לחברה המציעה את השירות צ'קים לפירעון עתידי ותמורתם הוא מקבל את הסכום הכולל של הצ'קים מינוס העמלה אותה גובה החברה.  

  שירות ניכיון שיקים אידיאלי למגזר הפרטי אך בעיקר למגזר העסקי הכולל עסקים קטנים ותאגידים, שכן ניתן להשתמש בכסף לכל מטרה מבלי להמתין מספר חודשים עד אשר מועד הפירעון יגיע. עסקים רבים משתמשים בשירות זה בכדי ליצור תזרים מזומנים חיובי בעסק.

  שירות ניכיון שיקים – מה כבר יכול להיות מסוכן?

  חשוב לדעת שמלבד היתרונות הרבים הקיימים בשירות ניכיון שיקים, חשוב להיות מודעים גם לסיכון הקשור אליו, וזאת על מנת להימנע ממעורבות פלילית שלא במתכוון משום בחירת חברה שפועלת ללא היתר משרד האוצר. בישראל קיימות חברות ואנשים פרטיים המציעים שירות באופן לא חוקי, כלומר חברה שאינן יכולות להציג רישיון עסק ו/או רישיון פיקוח של משרד האוצר לביצוע פעולות אשראי שונות. ההחלטה לבחור בחברה שכזאת יכולה לסבך גם אתכם בפלילים ולכן המסקנה היא אחת: יש לבצע פעולת ניכיון שיקים אך ורק בחברה שיכולה להציג רישיון של פיקוח משרד האוצר.

  ניכיון שיקים בישראל – חוקים לאיסור הלבנת הון

  במדינתנו, הבנקים מציעים שירות ניכיון שיקים וחברות למימון חוץ בנקאי ופתרונות אשראי לעסקים. כיוון שרוב האנשים מעוניינים בפרוצדורה כמה שפחות מורכבת וקבלת סכום הכסף בחשבון הבנק תוך מספר שעות הם מעדיפים לפנות אל חברות המספקות פתרונות אשראי לעסקים. חברה חוץ בנקאית חייבת להיות בעלת אישור ממשלתי לעסוק בכל הקשור אל ניכיון שיקים. הפעילות שלה חייבת להיות תחת פיקוחו של משרד האוצר ותחת החוקים לאיסור הלבנת הון. טרם בחירת חברה אשר מציעה שירות ניכיון צ'קים תמיד יש לוודא שיש לה רישיון למתן אשראי וזאת  ברישיון משרד האוצר. חשוב לברר איתה מה מספר הרישיון שלה ולבדוק שאכן מדובר על מספר רישיון רשום במערכת של משרד האוצר.

  הלכה למעשה – איך תקבלו את הכסף?

  כעת, כאשר אתם יודעים שבחרתם חברה אמינה וחוקית אשר לא תסבך אותכם בפלילים או תנסה לשדל אתכם להלוואה בשוק האפור, כל שנותר לכם לעשות הוא לשלם את העמלה עליה סוכם מראש, לרשום שיק ביטחון, להוכיח שהצ'קים המיועדים לפירעון עתידי אכן סחירים, לאפשר לחברה לוודא  שבעלי הצ'קים הדחויים אינם בעלי עבר פלילי וליהנות משיפור מיידי בתזרים המזומנים של העסק תוך מספר שעות. בהצלחה!

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן