צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  מימון לעסקים קטנים

  עסקים קטנים הם מקור הצמיחה המרכזי ביותר במשק, אך הם נתקלים עם לא מעט קשיים בקבלת הלוואה לעסקים קטנים, דבר זה מקשה עליהם לצמוח בתור עסק ולהתרחב ולעיתים אף להקים את העסק עצמו. באמצעות הלוואה לעסקים קטנים יכולים העסקים לקבל את החמצן שדרוש להם על מנת לשרוד בשוק הקשוח והקשה מול העסקים הבינוניים והגדולים כאחד. הקרן לסיוע לעסקים קטנים בערבות המדינה מבינה את הקושי של עסקים אלו ומעניקה להם הלוואה לעסקים קטנים על מנת שיוכלו לעמוד על הרגליים. ההלוואה ניתנת במגוון נרחב של תחומים כגון: תיירות בנייה, מסחר, שירותים, תעשייה, חקלאות וכו'

  מדוע ניתנות הלוואות למימון לעסקים קטנים?

  מאחר שהמדינה ערבה להלוואות לעסקים קטנים של -60-85%, האינטרס של המדינה הוא שהעסק יוכל לפרוע את ההלוואה. לשם כך, קמה הקרן לערבות המדינה אשר תומכת לעסקים הקטנים ומייעצת להם בכל מה שקשור לעסקם. מימון לעסקים קטנים מעבר לכך, הקרן דואגת שהעסקים שימשיכו לצמוח ולשגשג כמו כל שאר העסקים בשוק, ומאחר שהעסקים הקטנים הם רוב העסקים במשק יש להשקיע גם בהם. לכן הלוואה לעסקים קטנים חייבת לעמוד בקריטריונים כלליים כמו כל הלוואה אחרת שהם, כושר פירעון הלווה וסבירות החזרת ההלוואה של הלווה. עסקים בהקמה או הרחבה וכן אשר מצויים בצמיחה הם עסקים כדאיים ולכן הסבירות שלהם לקבלת הלוואה לעסקים קטנים היא גבוהה יותר.

  מסלולים מימון לעסקים קטנים

  ישנם כמה מסלולים עיקריים שבהם ניתנת הלוואה למימון לעסקים קטנים. מסלולים אלה כוללים:

  הלוואות מימון לעסקים קטנים בהקמה
  עסק אשר נמצאים בהקמה חייבים להיות עסק שטרם התחיל לפעול או עסק אשר ההשקעה בו תרחיב את פעילותו והוא ישתנה מעוסק פטור למורשה. כמו כן, עסק שטרם עשה שימוש במסגרת אשראי ומחזור ההכנסות שלו לא עולה על 500,000 ₪. כמו כן בעל עסק אשר נותן שירותים עד היום ממקום המגורים שלו וכן מעוניין להעביר את עסקיו למקום אחר במשרד ושמחזור ההכנסות שלו מיום ההקמה אינו עולה על 500,000 ₪ מימון לעסקים קטנים.

  הלוואות מימון לעסקים קטנים שרוצים להתרחב
  עסק אשר מעוניין להתרחב מבחינת העובדים בעסק ואין לו את הסכום הנדרש לעשות זאת, יכול לקבל הלוואה לעסקים הקטנים מטעם ערבות המדינה שתעזור לו להתרחב כמו שהוא צריך. אך עליו להיות עם הכנסות של עד 500,000 ₪ ולא מעל.

  הלוואה לעסקים פעילים
  מימון לעסקים קטנים הלוואה זאת ניתנת לעסקים אשר פעילים בתור עסק ואשר מחזור השקעותיהם הינו עד 500,000 ₪. עסקים אלה הם עסקים אשר ניתן להרוויח מהם כסף, אך קשה להם לשרוד את חיי היום יום והם צריכים הלוואה על מנת שיוכלו להמשיך להתקיים בשוק האכזרי אל מול חברות בינוניות וגדולות וכן אל מול המתחרים שלהם. באמצעות הלוואה אשר ניתנת למשך 5 שנים ובתנאי פריסה נוחים ניתן להחזירה ואף לנשום לרווחה, דבר המקל מאוד על העסק.

   

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן