צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  מה ניתן לעשות עם שיק דחוי בחברה לניכיון צ'קים?

  אנחנו אמנם חיים בעולם דיגיטלי שבו לכל אחד ואחת כמעט יש כמה וכמה (וכמה) כרטיסי אשראי, וגם כמה וכמה (וכמה) אפליקציות להעברת כספים – ובכל זאת עדיין נפוץ גם אמצעי התשלום הוותיק, הצ'ק.

  ב-2017 למשל רשמו הישראלים לא פחות מ-126 מיליון צ'קים (או שיקים, אם תרצו). הסכום הכולל של העברות הכספים בדרך זו, שאמנם נתפשת כמיושנת אבל כאמור היא עדיין פופולרית מאוד, היה טריליון ש"ח! כלומר, אלף מיליארדי שקלים נרשמו על גבי פיסות הנייר המעט מסורבלות והלא טכנולוגיות בעליל (ואגב, שיקים בהיקף של כ-37 מיליארד ש"ח לא כובדו מסיבה כזו או אחרת).

  חלק גדול מהשיקים שנרשמים לפקודת גורם כזה או אחר הם שיקים דחויים, ואם גם לכם יש שיק שמועד פירעונו טרם הגיע, אבל אתם רוצים ליהנות מתמורתו כבר עכשיו, מוצעת לכם האופציה של ניכיון שיקים.

  מי מציע את השירות של ניכיון שיק?

  ניכיון שיקים זו פעולה פיננסית מקובלת שמוצעת על-ידי גופים רבים, ובהם הבנקים המסחריים וכן חברות שפועלות בתחום המימון החוץ בנקאי ומתמחות במתן פתרונות אשראי בהתאמה אישית לכל לקוח ובתנאים טובים מאוד.

  בנוסף, הבנקים מערימים לא מעט קשיים בנוגע לסוג הצ'קים שאותם הם מוכנים לנכות, בעוד החברות החוץ בנקאיות מתנהלות בגמישות רבה יותר. חשוב להדגיש כי אותן חברות זכו ברישיון מטעם משרד האוצר לעסוק בתחום רגיש זה (כמובן שאין סיבה לפנות לחברה שלא מציגה רישיון תקף שכה), והן שחקן חשוב מאוד בשוק המימון בישראל עם נתח שוק הולך וגדל.

  מהי התמורה שניתן לקבל עבור צ'ק דחוי?

  כשיש ברשותכם שיק דחוי עומדות בפניכם שתי אפשרויות: להתאזר בסבלנות עד שיגיע מועד הפירעון שלו ואז לקבל את מלוא התמורה, כלומר את הסכום שרשום עליו; או לפנות לחברה שמציעה שירותי ניכיון צ'קים ולפדות את ההמחאה כבר עתה.

  עבור השירות הנ"ל נדרשת באופן טבעי עמלה מסוימת. גובה העמלה משתנה בהתאם למועד הפירעון, כלומר עד כמה הוא רחוק ממועד הניכיון, וגם על סמך פרמטרים נוספים. למרות שלא תקבלו את הסכום המלא שהגורם שרשם את הצ'ק התחייב עליו, עדיין מדובר בפעולה שעשויה להיות משתלמת מאוד, ולפעמים גם הכרחית.

  כך למשל מי שזקוק לכסף באופן מיידי יהיה מוכן מן הסתם לוותר על חלק מהכסף על-מנת שיוכל להשתמש בשאר הכסף כבר עכשיו. אם קבלת סכום הכסף המשמעותי בנקודת הזמן הנוכחית מסייעת לעסק לממש הזדמנות אטרקטיבית, גם כן הניכיון משתלם מאוד, ובאופן דומה אם הבחירה היא בין הלוואה בריבית גבוהה לבין ניכיון הצ'ק, בהחלט ייתכן שהאופציה השנייה היא הנכונה יותר עבורכם.

  שירות מיידי

  המפתח לעסקה משתלמת לשני הצדדים – החברה המנכה ובעל הצ'ק הדחוי – הוא מערכת ניהול סיכונים חכמה שיודעת להעריך את רמת האמינות של נותן השיק. חברות בעלות ניסיון בתחום מיומנות במתן שירות מהיר מאוד, ובמקביל גם אמין.

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן