צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  מה זה בעצם ניכיון שקים?

  ניהול של עסק הוא משימה לא קלה. הדבר נכון לגבי כל תחום ובמיוחד בפן הפיננסי של העסק, שרואה לרוב לא מעט עליות וגם ירידות לאורך השנים. בעוד שיש תקופות, ובהנחה שזהו עסק שפועל כשורה וללא הפסקה, של רווחים גבוהים, לעיתים ישנן גם תקופות של הכנסות מעטות, העשויות לפגוע בתזרים המזומנים שלו ואך בהמשך התנהלותו. הסוד הוא לדעת כיצד להתנהל נכון בתקופות כאלו ולקבל החלטות עסקיות בחוכמה.

  איך זה עובד בפועל

  ניכיון שקים הוא אחת השיטות, המוצעות כיום לבעלי עסק, לשפר את תזרים המזומנים שלהם ומבלי שייקלעו לקשיים כלכליים ולחובות שיתקשו לצאת מהם. השירות קיים כבר לא מעט שנים ונעזרים בו בעלי עסקים מכל התחומים. אם בעבר הוא נחשב, מסיבה כלשהי, למעשה שאיננו חוקי או אולי קשור לשוק האפור, הרי שכיום ניכיון צ'קים הוא שירות המוצע אך ורק באישור ונעשה על פי החוק. ההליך עצמו עומד בקריטריונים מחמירים והוא תחת פיקוח משרד האוצר. משרד זה דואג כי התנהלותן של החברות המציעות את השירות תעשה בהתאם לחוקים ולכל האיסורים. זו בדיוק הסיבה מדוע בוחרים בכך בעלי עסקים רבים, המחפשים את החוקיות שבה הם מעוניינים ושיתוף פעולה שיעזור להם לצאת מהמצב הכלכלי הסבוך שבו הם נמצאים.

  יתרונות רבים

  ההליך עצמו פשוט ומהיר. העסק, המעוניין בשירות, מוסר לחברת ניכיון הצ'קים, את הצ'קים הדחויים הנדרשים ומקבל בתמורה להם את המזומנים. הדבר כרוך בעמלה שנקבעה מראש וכן בהצגת ביטחונות לאותם צ'קים וגם ערבונות. על הצ'קים הנמסרים להיות סחירים, כלומר, כאלה שניתן יהיה להשתמש בהם לאחר פירעונם.

  כאשר בוחנים את האפשרות ומתלבטים האם ועד כמה הליך שכזה אכן מתאים, יש לקחת בחשבון כמה נקודות חשובות. ראשית, זהו הליך יעיל מאד עבור בתי העסק, הליך המאפשר להם להמשיך בהתנהלותם השוטפת והתקינה. הם יכולים להגדיל באמצעות הליך זה את האשראי שלהם ולקדם את העסק. יחד עם זאת, ישנן כיום לא מעט חברות המציעות זאת, כאשר הן נבדלות אלו מאלו, בין היתר, גם בגובה העמלות. יש לבדוק מהן העמלות ומהן הריביות ולחפש את המענה האטרקטיבי ביותר.

  לסיכום

  אין ספק שמדובר בהליך יעיל ונכון לעסקים רבים, הליך עם יתרונות רבים: שיפור בתזרים המזומנים, שיעורי ריבית אטרקטיביים יותר מפתרונות המימון האחרים וגם אפשרות להעברת המזומן באופן ישיר לחשבון העסקי בתוך פרק זמן קצר. בעידן של היום, עידן בו התחרות בין העסקים השונים היא קשה מאד, האפשרות ליהנות מפתרון פיננסי יעיל ומהיר, המלווה גם בשירות אישי ובהתאמה מלאה, היא הדרך הנכונה. כמובן שיש לבדוק היטב מי היא, כאמור, החברה שמציעה את השירות ולוודא כי היא פועלת על פי כל הקריטריונים הנדרשים ועומדת בחוקים השונים.

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן