צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  ניכיון שיקים בבנק

  למה לא לבצע ניכיון שיקים בבנק?

  אחת מצורות המימון המקובלות ביותר בשוק הפרטי והעסקי היא ניכיון צ'קים. במאמר זה נסביר מהו ניכיון של צ'ק ומדוע כל כך הרבה אנשים מעדיפים לבצע ניכיון שקים באמצעות חברה חוץ בנקאית ולא בבנק עצמו.

  מהו ניכיון שיקים?

  ניכיון שיק הוא המרה של שיק דחוי בכסף מזומן. בעלי עסקים רבים משתמשים בשירות ניכיון שיקים באופן קבוע וזאת על מנת להגדיל את תזרים המזומנים החודשי של העסק. אלו מגיעים אל הבנק או אל חברה חוץ בנקאית עם צ'קים דחויים שהתקבלו מלקוחותיהם ובתמורה הם מקבלים את הסכום הרשום על השיק או חלק ממנו בניכוי ריביות ועמלות. אז אם יש לכם צ'ק דחוי או שיקים דחויים ואתם מעוניינים בכסף כאן ועכשיו, הדבר אפשרי! פשוט פנו אלינו >>

  ניכיון שיקים בבנק – כל הסיבת להימנע

  נכון לשנת 2019 כל אחד מאיתנו יודע שלבנקים אין מונופול על רוב פעולות המימון וההלוואות השונות. אם בעבר, הברירה היחידה הייתה לפנות אל הבנק על מנת לקבל הלוואה או לבצע ניכיון צ'קים, כיום יש אפשרות לפנות אל חברה חוץ בנקאית וליהנות מרמת אמינות גבוהה ותשלום מהיר של סכום השיק מבלי שפעולה זו תשפיע על דירוג האשראי שלכם בבנק. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון שלא תמיד הבנק מכבד את הצ'ק הדחוי. למעשה, ככל שתאריך הפירעון שלו רחוק יותר, כך גדל הסיכוי שהבנק לא ירצה לקחת את הסיכון של הפקדתו בבנק.

  היתרונות המרכזיים של ניכיון שיקים בחברה חוץ בנקאית

  חשוב לנו לנפץ את המיתוס שכל מי שמספק שירות ניכיון צ'קים משתייך לשוק האפור. דבר זה אינו נכון. בישראל קיימות חברות רבות המספקות שירותי מימון חוץ בנקאי ורובן חוקיות ועובדות באישור משרד האוצר. קרי, בהתאם לחוק.

  היתרונות המרכזיים של חברות חוץ אשראי וזאת לעומת הבנקים הם:

  • כל סכום הצ'ק – חברה חוץ בנקאית תציע ללקוחותיה ברוב הפעמים העמדת אשראי של כל סכום הצ'ק וזאת לעומת הבנקים אשר מסכימים להעמיד אשראי של כמחצית הסכום.
  • אשראי – ההחלטה לבצע ניכיון שיקים באמצעות חברה משמע אשראי חוץ בנקאי. כלומר, אין כאן שום נגיעה לאשראי הבנקאי שלכם. הבנק אינו מודע לצעד זה ולא יזכיר לכם כל פעם שתגיעו אליו ותהיו מעוניינים בהלוואה או במשיכת סכום מסוים מהחשבון, אודות האובליגו שלכם או מסגרת האשראי בבנק.

  חברת מיכמן מציעה לכם שירות ניכיון צ'קים בעמלות נמוכות, קבלת מקדמה ללא פגיעה במסגרת האשראי והעברת הכסף במיידי לחשבון הבנק או ישירות אליכם במזומן. שירות זה הינו באישור משרד האוצר ובפיקוחו וזאת על פי החוקים לאיסור הלבנת הון.

  מעוניינים לשפר כאן ועכשיו את תזרים המזומנים של העסק וזאת כנגד שיקים דחויים? חברת מיכמן תספק לכם שירות מיידי ומקצועי בדיסקרטיות מוחלטת!

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן