צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  ניכיון שיקים

  למה כדאי לבצע ניכיון שיקים ולמי זה מתאים?

  שיקים – או צ'קים, כל אחד והמילה שבה הוא משתמש כדי לדבר על המחאות – נתפשים לעתים כצורת תשלום מיושנת ולא רלוונטית למאה ה-21. אפשר להבין את המחשבה הזו: בעידן שבו לכמעט כל אדם יש כמה וכמה כרטיסי אשראי, וכשחברות טכנולוגיה רבות מבקשות להפוך את הסמארטפון גם לארנק לכל דבר, כתיבת שיקים נראית פעולה מיושנת. אבל כדאי לזכור שלאמצעי תשלום זה יש גם יתרונות משמעותיים, ובפרט העובדה שהמחאה דחויה לא מכבידה על מסגרת האשראי בבנק. בנוסף, קל יחסית לבטל שיק במידת הצורך, ולכן ישנו שימוש נרחב באמצעי תשלום זה בעולם המסחר. בהתאם לכך, ישנו ביקוש רב גם לשירות שמאפשר ניכיון שיקים לעסקים.

  במקום כסף בעוד 3 חודשים – כסף כבר היום!

  הסיבה העיקרית לביקוש הרב לשירות ניכיון שיקים לעסקים היא האפשרות להכניס לקופת העסק כסף, ולפעמים סכומים משמעותיים מאוד, תוך זמן קצר במיוחד, ולמעשה באופן מיידי!
  כשהתמורה מתקבלת עבור צ'ק דחוי, שמועד הפדיון שלו יכול להיות גם בעוד 60-90 ימים, התועלת מהקדמת מועד קבלת הכסף היא גדולה מאוד. במיוחד ישנו רווח משמעותי בזכות האפשרות לשפר את תזרים המזומנים בחשבון הבנק של העסק כשישנם קשיי נזילות. במצבים אלה, העסק עלול לחוות קושי של ממש להתנהל באופן מיטבי, למשל כי חסר כסף לשלם לספקים עבור חומרי גלם חיוניים לתפעול השוטף, ולכן המרת השיק הדחוי בכסף מזומן היא קריטית. במקרים מסוימים אף מדובר בתחליף מוצלח לקבלת אשראי או הלוואה מהבנק, שכמובן עלול להערים קשיים.

  ניכיון שיקים

  מינימום טרחה, מקסימום תועלת

  יתרון נוסף של שירות ניכיון שיקים הוא מזעור הטרחה הכרוכה בהתעסקות עם המחאות דחויות. עסק שיש ברשותו שיקים דחויים רבים נדרש להקדיש לא מעט תשומת לב לנושא – לשמור אותם (באופן מאובטח כך שאף שיק לא ייעלם), ובנוסף לנהל מעקב אחרי כל השיקים כדי להפקיד כל אחד ואחד מהם בזמן. שיק שהופך למזומן

  כשמנכים את השיק עם קבלתו, העסק מקבל את התמורה עבורו מיד. יתרון זה חוסך זמן יקר בהמתנה למועד הפרעון ואי נעימויות מפסדים כספיים שעלולים להיות משמעותיים. יש לבחון היטב את האמינות של כל מי שמספק לכם שיקים, כדי שתוכלו להמשיך ליהנות משירותי הניכיון לאורך זמן.
  חשוב להדגיש שניכיון שיקים לעסקים הוא שירות חוקי לחלוטין וחלק בלתי נפרד מפתרונות המימון הקיימים כיום. חברת מיכמן פועלת באישור משרד האוצר, מסייעת מזה שנים רבות למגוון רחב של עסקים בשלל תחומי פעילות ובהתאם מוכרת כגוף אמין ומיומן להפליא שמעניק שירות הוגן ומשתלם.

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן