צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  הלוואת גישור לעסקים קטנים וגדולים

  הלוואת גישור לעסקים

  רוב העסקים זקוקים להלוואות מדי פעם כדי לתחזק את הפעילות העסקית, והבנקים מבינים זאת היטב ואף מנצלים זאת, ומציעים לכם ריביות גבוהות מאוד. אולם, הבנק הוא לא מקור האשראי היחידי, ותוכלו לקחת הלוואות ממקורות אחרים כמו גופים חוץ בנקאיים כאלה ואחרים, בתנאים טובים יותר.
  כמו כן, יש גם אופציה של הלוואת גישור לעסקים – אותה בתי עסקי רבים נוהגים לקחת בעת הצורך. הלוואת גישור לעסקים היא אופציה מקובלת מאוד במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית, הלוואת גישור מציעה מגוון אפשרויות ומסלולים, היא למעשה "מגשרת" על תקופה מסוימת, בעל העסק מקבל אשראי נזיל ומיידי ולאחר שהלקוחות שלו משלמים שלו (לעיתים בשוטף פלוס 90) בעל העסק יחזיר את ההלוואה לבנק.

  מהי הלוואת גישור לעסקים?

  פתרון קסם לעסקים שצריכים כסף כאן ועכשיו.

  הלוואת גישור לעסק היא הלוואה שניתנת ללקוח על בסיס כספים שעומד לקבל אותו לקוח בעתיד.

  במהלך חיי העסק ישנם לא פעם מצבים בהם יתקבל בעתיד תשלום על פרויקט או עבודה שמתנהלת כרגע. תהליך העבודה אורך זמן, ותשלום יתקבל בסיומה. יחד עם זאת, עד קבלת תשלום על השלמת העבודה, יש צורך לממן תשלום משכורות, חומרי גלם או מלאי או כל הוצאה אחרת לקיומו של תהליך העבודה. לצורך זה קיימת הלוואת גישור לעסקים.

  למה נועדו הלוואות גישור לעסקים?

  הלוואת גישור לעסקים כשמה כן היא, נועדה לגשר על משך הזמן בו זקוק העסק למימון עד שיקבל תשלום על השלמת עסקה, עבודה, פרויקט. הלוואות גישור לעסקים מאפשרות קבלת כסף נזיל באופן מיידי בתמורה או מתוך ציפייה לכסף עתידי שאמור להתקבל.

  הלוואת גישור היא למשך זמן ידוע וקצר של מספר חודשים עד שלוש שנים ותהליך קבלת ההלוואה מהיר ופשוט. כן, גם הלוואת גישור לעסק מצריכה בטחונות, וכמובן יכולת הוכחה לכך שאכן יש תקבול צפוי בגין פעילות שוטפת של העסק.

  מהם היתרונות בהלוואת גישור?

  בעל עסק שמנהל תזרים מזומנים שוטף, ובאופן לא מתוכן נכנסה לו הוצאה גדולה לעסק – הלוואת גישור תהיה פתרון נפלא עבורו. כמו כן, הלוואת גישור מיועדת ברוב המקרים לזמן קצר יחסית – כך שבעל העסק לא יצטרך לשלם ריבית גבוהה בגין ההלוואה, משום שככל שמחזיקים הלוואה זמן רב יותר, כך משלמים יותר ריבית.

  המסלולים השונים להלוואת גישור לעסקים

  יש מספר מסלולים להלוואת גישור:

  • ריבית צמודת פריים
  • ריבית קבועה
  • ריבית צמודה למדד המחירים
  • אפשרות למסלולי תשלום שונים של ריבית בלבד, קרן וריבית, החזר בסוף תקופה ועוד

  איך משיגים ריבית טובה בהלוואת גישור?

  אם הבנק לא מציע ריבית אטרקטיבית, אל תהססו לסרב – ברוב המקרים, לבעלי עסק לא משתלם לקחת הלוואה מהבנק, אך אף פעם לא מזיק לנסות. גשו לבנקאי או לבנקאית שלכם, ובדקו איזה מסלולי הלוואות יש להם, ובאיזה ריביות – כמובן שתמיד תוכלו להתמקח. אבל הכי חשוב, הוא לעשות סקר שוק ולבדוק איזה גוף יכול להעניק לכם את הריבית הטובה ביותר.

  גשו למתחרים החמים של הבנקים – הגופים החוץ בנקאיים – יש גופים חוץ בנקאיים רבים, שרוצים שתקחו מהם הלוואה ולא מהבנק, ולכן במקרים רבים הם נוטים להציע הלוואות בריביות נמוכות, עם מסלולי החזר מגוונים – כמו למשל הלוואת בלון, במסגרתה בתקופת זמן הראשונה של ההלוואה (עד חצי שנה) תוכלו לשלם רק את הריבית, ולאחר מכן תתחילו לשלם גם על הקרן, הצעה אטרקטיבית עבור אנשים שמחפשים החזר חודשי נמוך לפרק זמן קצר.

  עשו סקר שונות גם בקרב קרנות – יש מספר רב של קרנות שמציעות הלוואות בריבית אטרקטיבית. בהתאם לתחום הפעילות של העסק, למחזור שהוא מגלגל, לגודלו ולנכסיו, וכן ליכולות ההחזר שלו.

  פירעון מוקדם ללא עלות – אם הלכתם על הלוואה רגילה, ולא הלוואת גישור תוודאו שלא גובים מכם "עמלת פירעון מוקדם", במידה ותרצו לפרוע את ההלוואה במועד מוקדם יותר – כך גם תחסכו לעצמם תשלום של ריבית נוספת.

  היזהרו מהמסרונים שמציעים לכם לקחת הלוואה
  בזמן האחרון הרבה אנשים מקבלים הודעות לטלפון הנייד עם הצעות מפתות להלוואה – "בעלי ערבים", "עם ריבית נמוכה" ועוד. התופעה התעצמה יותר בתקופת הקורונה, תקופה בה אנשים איבדו את מקום עבודתם והזדקקו לכסף זמין.
  מדובר בעוקץ פיננסי, אותן חברות מבקשות "דמי טיפול על פתיחת תיק", וכן עמלות נוספות ולאחר שתשלמו להם ממיטב כספכם הם פשוט יעלמו כלא היו – ולא תוכלו לראות את כספכם בחזרה. גם בבנק ישראל הזהירו מאותם נוכלים – אז לא משנה כמה אתם "נואשים" להלוואה, כדאי שתיקחו הלוואה רק מגוף מוכר ואמין.
  לסיכום, יש הרבה גופים שניתן לקחת מהם הלוואות – החל מהבנקים הגדולים, וכלה בקרנות ובגופים חוץ בנקאיים שישמחו להעניק לכם הלוואות בריביות המתחרות באלו של הבנקים. זכרו, לא להתפתות להצעה הראשונה שמוצעת לכם, אם אושרה לכם הלוואה בגוף אחד, כנראה שהלוואה תאושר לכם בגופים נוספים – לכן חשוב ללכת על הגוף הפיננסי שיציע לכם את התנאים הטובים ביותר.

   

  אנחנו במיכמן עומדים כאן לשרותך, על מנת לספק לך מגון רחב של פתרונות אשראי חוץ בנקאי. הרישיון המורחב של מיכמן מאפשר לנו מתן הלוואות גישור לעסקים באופן בטוח ומפוקח גם בסכומים גבוהים מאוד. פנו אלינו עוד היום!

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן