צור קשר

טלפון: 03-9015606
office@michman.co.il

מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
בני-ברק, ישראל 5126237

הלוואות גישור

הלוואת גישור לעסקים

פתרון קסם לעסקים שצריכים כסף כאן ועכשיו.

הלוואת גישור היא הלוואה שניתנת ללקוח על בסיס כספים שעומד לקבל אותו לקוח בעתיד.

במהלך חיי העסק ישנם לא פעם מצבים בהם יתקבל בעתיד תשלום על פרויקט או עבודה שמתנהלת כרגע. תהליך העבודה אורך זמן, ותשלום יתקבל בסיומה. יחד עם זאת עד קבלת תשלום על השלמת העבודה, יש צורך לממן תשלום משכורות, חומרי גלם או מלאי או כל הוצאה אחרת לקיומו של תהליך העבודה. לצורך זה קיימת הלוואת גישור.

למה נועדו הלוואות גישור לעסקים?

הלוואת גישור כשמה כן היא, נועדה לגשר על משך הזמן בו זקוק העסק למימון עד שיקבל תשלום על השלמת עסקה, עבודה, פרויקט. הלוואת גישור מאפשרת קבלת כסף נזיל לעכשיו בתמורה או מתוך ציפייה לכסף עתידי שאמור להתקבל.

הלוואת גישור היא למשך זמן ידוע וקצר של מספר חודשים עד שלוש שנים ותהליך קבלת ההלוואה מהיר ופשוט. כן, גם הלוואת גישור מצריכה בטחונות, וכמובן יכולת הוכחה לכך שאכן יש תקבול צפוי בגין פעילות שוטפת של העסק.

המסלולים השונים להלוואת גישור לעסקים

יש מספר מסלולים להלוואת גישור, ריבית מצודת

פריים, ריבית קבועה, ריבית צמודה למדד המחירים, אפשרות למסלולי תשלום שונים של ריבית בלבד, קרן וריבית, החזר בסוף תקופה ועוד.

אנחנו במיכמן עומדים כאן לשרותך, על מנת לספק לך מגון רחב של פתרונות אשראי חוץ בנקאי. הרישיון המורחב של מיכמן מאפשר לנו מתן הלוואות באופן בטוח ומפוקח גם בסכומים גבוהים מאוד. פנו אלינו עוד היום.

להתחלת התהליך לחץ כאן >>

Open chat
אנחנו זמינים בוואטסאפ
Skip to content