צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  הלוואה בשנת 2021

  הלוואה לפתיחת עסק ב-2021

  כל אדם שפותח עסק מעוניין לראות אותו צומח, מתרחב ומשגשג לאורך זמן. אלא שפעמים רבות הדרך להצלחה עוברת דרך פעולות תזרימיות מסוימות שבלעדיהן לא הייתה דרך להגשים את מלוא המטרות. כיצד תוכלו לקבל הלוואה כדי לפתוח עסק חדש בשנת 2021? לפניכם המדריך המלא:
  אם אתם מרגישים שזה הרגע הנכון עבורכם לפרוץ קדימה ולהקים עסק משלכם – כדאי שתדעו מהן האפשרויות לקבלת הלוואה. המימון הכספי ישמש אתכם בצעדיו הראשונים של העסק לכל מטרה, עוד לפני שהתחלתם לצבור רווחים ולכן הוא יועיל לעסקים ברכישת הציוד הדרוש ושכירת בעלי המקצוע המתאימים (רו"ח, יועץ אסטרטגי, כלכלן, סוכנות שיווק וכן הלאה), רכישה או השכרת חנות/ דוכן/ רכב, יצירת ביטוח, גיוס עובדים ועוד. כל אלו יתאפשרו דרך 3 אופציות עיקריות והן: הלוואת מדינה, הלוואה מהבנק והלוואה מקרנות וגופים חוץ בנקאיים.

  הלוואה בערבות מדינה

  המדינה מעוניינת לטפח יזמים צעירים ולהשקיע בכלכלה המקומית ולכן מעמידה את האפשרות לקבל הלוואה עד לגובה של 200-300 אלף שקלים. הלוואה זו תינתן רק תחת עמידה בתנאים אחידים שנקבעו מראש ובכפוף להון עצמי בשיעור 20%. כך לדוגמה במצב שבו היזם מעוניין בהלוואה של 300 אלף שקלים, הוא יידרש להון עצמי של 60 אלף שקלים. חשוב להדגיש שהלוואות אלו ניתנות רק לעסקים שעברו תהליך בירוקרטי מסוים ועמדו בכל התנאים הנדרשים בהצלחה ולכן הן לא יתאימו למכלול רחב של בעלי עסקים מתחומים שונים.

  הלוואה מהבנק

  למעשה, כל בנק יכול לשמש כלווה וללא קשר לבנק האישי שבו מנוהל החשבון שלכם. כאן להבדיל מהלוואה בערבות מדינה לא אתם אלו שמתמודדים על בחירתכם, אלא הבנקים מתחרים עליכם. חשוב שתבחרו בבנק שמציע תנאים אידאליים לעסקים קטנים וכולל שירותים איכותיים כמו האופציה לקבל הלוואת גישור לעסקים קיימים שנקלעו לקושי תזרימי, מענה עסקי ועמלות אטרקטיביות כך שחיי ההלוואה שלכם יהיו ממוטבים ונוחים ככל האפשר. כאן תידרשו להפגין יכולת החזר טובה ולכן חשוב לזכור שאם מצב האשראי הנוכחי שלכם איננו נוצץ, ייתכן ותיתקלו בבעיות.

  הלוואה מקרנות או גופים חוץ בנקאיים

  בתחום ההלוואות לעסקים פועלות מספר קרנות ייחודיות שמעמידות תנאים טובים ללווים המעוניינים ומציעות הלוואות גבוהות יחסית ובריביות נמוכות. קרן שמש היא קרן כזו לדוגמה, המשמשת כארגון ללא כוונות רווח המסייע ליזמים חדשים שזהו העסק הראשון שלהם (יזמים מתחילים) ועתיד להיות מקור פרנסתם העיקרי. קרן אחרת היא הקרן הפילנתרופית נתן שמספקת מענה ליזמים ללא מקורות מימון כלל ומעניקה מימון עד לגובה 240 אלף שקלים ללא ריבית וללא ערבים. ניתן לפנות גם לאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית (IFLA) המציעה מימון למועמדים מגיל 22-67 (רוב הקרנות מוגבלות עד לגיל 35) בעלי היסטוריה תקינה (ללא עבר של פשיטת רגל או תיקים בהוצל"פ) ובעלי הון עצמי של 20 אחוזים מגובה המימון.

  ומה אם אין ברשותו של הלווה הון עצמי או דירוג בנקאי מצוין? ניתן לפנות לקבלת הלוואה לפתיחת עסק גם מגופי מימון חוץ בנקאיים, המעמידים הלוואות בתנאי סף נוחים יותר לאנשים שאינם עומדים בכל הקריטריונים.

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן