צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  הלוואה לעסק קטן - מיכמן

  דרכים לקבלת אשראי ללא ריבית לעסק קטן

  עסקים גדולים נהנים פעמים רבות מגיוס אשראי מבנקים מקומיים ובנקים זרים, מהציבור ומגופים מוסדיים. לעסקים קטנים אין את היתרונות של העסק הגדול ולכן הם לרוב מתבססים על הבנקים או על חברות המספקות אשראי . אז מהי הדרך להשיג את אותו אשראי המתאים לעסק הקטן, אשראי ללא ריבית? התחילו לקרוא

  אשראי חוץ בנקאי

  עסקים קטנים נתקלים לא פעם בקושי התנהלותי משום בעיות הקשורות אל תזרים המזומנים. בכדי לא לחוות בעיה זו עסקים רבים מגייסים את כספם ממשקיעים, לוקחים הלוואה מהבנק או משיגים אשראי מחברות חוץ בנקאיות, אשראי במסלול נוח וללא ריבית אשר אידיאלי לעסק הקטן. במאמר זה נתמקד בכל הקשור אל אשראי חוץ בנקאי, אותו אשראי אשר נחשב לאידיאלי לעסק הקטן, אשראי ללא ריבית אשר אינו מתבסס על אישור הבנק וזמין מיידית לאחר אישור.

  חשיבות האשראי לעסק הקטן

  אשראי הוא חלק בלתי נפרד ממחזור חייו של כל עסק קטן. שכן, עסקים קטנים שלא יצליחו לגייס אשראי יסיימו את חייהם מהר מאוד (כל עוד אין להם מימון על ידי משקיעים). ההחלטה החשובה של כל עסק היא האם לקחת אשראי עוד בשלבי פתיחתו או שמא להשתמש בשירות זה בשלב זה או אחר של מחזור חייו וזאת על מנת לתמוך בפעילותו העסקית. כיום, עסקים קטנים יכולים לפנות לבנק למטרת קבלת אשראי/הלוואה, לקרן בערבות המדינה (כאן חשוב לדעת שישנם תנאים שונים אותם יש למלא על מנת ליהנות ממנה, כמו למשל הון עצמי בשיעור מסוים), קרנות צמיחה או חברות פרטיות אשר מציעות לעסקים קטנים אשראי ללא ריבית. עסקים רבים פונים אל חברות פרטיות, ולא בכדי.

  חברות המספקות אשראי

  נכון להיום יש לרוב העסקים הקטנים את האפשרות לקבל אשראי במסגרת חוץ בנקאית בתנאים נוחים, כאשר העסקה הטובה ביותר עבור העסק הקטן היא כמובן עסקת אשראי ללא ריבית.   היתרונות של אשראי חוץ בנקאי לעסקים קטנים הם רבים, ביניהם ניתן לקבל אשראי זה ביתר קלות (בהשוואה להלוואה מהבנק), אין  בירוקרטיה מסורבלת ולא זקוקים לאישורים ולחתימות אינסופיות, דבר שמוביל לפעולה מהירה וידידותית למשתמש שבסיומה ניתן האשראי. אחוז המימון הוא לרוב גבוה וניתן לבחור במסלול אשראי ללא ריבית.

  כמו כן חשוב לדעת שהבקשה מאושרת בתהליך מזורז, התנאים נוחים מאוד, ההחזרים חודשיים ונוחים ואין שום פגיעה בחשבון הבנק של העסק שכן מדובר על אשראי חוץ בנקאי. נכון להיום הדרך לקבלת אשראי ללא ריבית לעסק הקטן היא באמצעות פנייה אל חברות ביטוח, בתי השקעות וחברות פרטיות שקיבלו אישור לספק שירותי אשראי לעסקים.

   

  כעת, כל שנותר הוא לבחור את אותה חברה שיכולה לספק לעסק הקטן שלכם פתרון אידיאלי של אשראי ללא ריבית. זכרו שאנו חיים במדינה אשר מעודדת אשראי חוץ בנקאי וכיום ניתן לקבל אשראי זה במסלול המתאים והמשתלם ביותר – מסלול אשראי ללא ריבית. שיהיה בהצלחה!

   

   

   

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן