איך נכיון צ'קים תורם לתזרים לעסקים?

תזרים מזומנים תקין הוא אחד המפתחות הקריטיים להצלחת כל עסק. למעשה, ישנם לא מעט מקרים של עסקים שמציעים מוצרים איכותיים או שירות מעולה, ובהתאם יש להם פוטנציאל הצלחה גבוה, אבל בגלל ניהול לקוי של הצד הפיננסי של העסק נכשלים ונסגרים – וחבל.

בפרט, חבל לוותר על חלום בעידן שיש בו כלים רבים שמאפשרים התנהלות תקציבית אחראית, וכשיש מגוון רחב של פתרונות מימון לעסקים. אחד מהם הוא שירות ניכיון צ'קים, וכדאי גם לכם להבין את המהות שלו ואיך ניתן בעזרתו להתמודד עם תקופות של מחסור במזומנים.

מה זה בעצם ניכיון צ'ק?

ניכיון צ'ק הוא פתרון מימון שמאפשר לכל מי שיש ברשותו צ'ק דחוי להמיר אותו תמורת מזומנים. באופן טבעי, בדרך כלל השירות הזה משמש למטרות מסחריות, כלומר מסייע לבעלי עסקים שבמקרים רבים יש ברשותם צ'קים דחויים, אבל באופן עקרוני גם אדם פרטי שזקוק לכסף מזומן באופן מיידי יכול להיעזר בו.

האם כל הצ'קים ניתנים לניכוי?

באופן עקרוני, ניכיון צ'קים הוא שירות שניתן לנצל עבור כל המחאה דחויה – כל עוד היא עומדת בשני תנאים חשובים: האחד הוא שזוהי המחאה סחירה (באופן טבעי אין דרך לנכות צ'ק שאינו סחיר), והשני הוא שהחתימה על הצ'ק היא של אדם ללא עבר פלילי.

מהו הסכום שתוכלו לקבל כבר היום עבור המחאות דחויות?

כדי לבחון את כדאיות השירות של ניכיון צ'קים בכל מקרה ספציפי, צריך כמובן לברר מהו הסכום שאפשר לקבל עבור כל המחאה דחויה.

הפרמטרים העיקריים לפיהם נקבע הסכום הם הסכום שמופיע בצ'ק והמועד שלו (וליתר דיוק המרווח שבין המועד שבו תקבלו את הכסף לבין המועד שבו החברה שמציעה לכם את ניכיון הצ'ק תוכל לפדות אותו). מן הסתם לא תוכלו לקבל את מלוא התמורה של הצ'ק, אבל מצד שני ישנן מספר תועלות משמעותיות לשירות זה, ולכן הוא עשוי להיות משתלם במיוחד.

התועלות השונות של שירות ניכיון צ'קים

כאמור שירות ניכיון השיקים מספק לכל עסק מספר תועלות משמעותיות מאוד, ולכן מומלץ לבחון אותו בכל מקרה שבו נדרש פתרון מימון להבטחת תזרים מזומנים אופטימלי:

א. מקסימום נזילות מידית

ב. מקסימום יציבות פיננסית

ג. מסגרת האשראי בחשבון הבנק העסקי הרגיל נשארת פנויה למטרות אחרות

ד. אין צורך בביטחונות או בערבים (כפי שנדרש כשרוצים הלוואה)

ה. שירות מהיר מאוד (בהשוואה לתהליכי קבלת הלוואה בבנקים מסחריים)

ו. קבלת אינדיקציה טובה מאוד לגבי טיב הלקוחות שנותנים לכם צ'קים דחויים

תועלת נוספת היא האפשרות לקבל הנחות מספקים שונים על בסיס תשלום במזומן, כך שהמרת השיקים הדחויים בכסף נזיל עשויה להיות משתלמת במיוחד.

עוד חשוב להדגיש כי מדובר בשירות חוקי לחלוטין, ומקובל מאוד בעולם העסקים, ושהחברה שלנו פועלת תחת רישיון של משרד האוצר. הניסיון הרב שצברנו והמקצועיות של אנשי הצוות שלנו מבטיחים לכם גם פתרון מהיר וגם תנאים טובים במיוחד.

שתפו חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

יכול לעניין אותך:

השארת תגובה

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן