צור קשר


  טלפון: 03-9015606
  office@michman.co.il

  מגדלי ב.ס.ר 3 (קומה 29)
  בני-ברק, ישראל 5126237

  איך נכיון צ'קים תורם לתזרים לעסקים?

  תזרים מזומנים הוא המפתח הקריטי ביותר להצלחת כל עסק. לא מספיק להציע מוצרים איכותיים או שירות מעולה,  גם פוטנציאל הצלחה גבוה אינו מספיק, ניהול חכם ומדוייק של המימד הפיננסי של העסק קריטי להצלחתו.

  לא מעט עסקים מתמודדים עם אתגרי ניהול תזרים שנובעים מהוצאות קבועות או שוטפות של מלאי, משכורות, ציוד, שכירות ועוד, והמתנה לספקים שישלמו בסיום עבודה או פרוייקט ולעיתים בשוטף + 30 או 60 או יותר. את ההוצאות על משכורות, מלאי, ציוד, תפעול, שכירות, מבצעים כאן עכשיו ומייד. להכנסות יש לעיתים לחכות לסיום פרוייקט או לפרעון צק דחוי, או למדיניות תשלומים של לקוח בשוטף דחוי שיוצר בור בחשבון הבנק בציפיה לכסף שיכנס.

  [לבדיקת זכאות]

  כיום ישנם כלים רבים שמאפשרים התנהלות תקציבית אחראית, וכשיש מגוון רחב של פתרונות מימון לעסקים. אחד מהם הוא שירות ניכיון צ'קים, וכדאי גם לכם להבין את המהות שלו ואיך ניתן בעזרתו להתמודד עם תקופות של מחסור במזומנים.

  מה זה בעצם ניכיון צ'ק?

  ניכיון צ'ק הוא פתרון מימון שמאפשר לכל מי שיש ברשותו צ'ק דחוי להמיר אותו תמורת מזומנים. באופן טבעי, השירות הזה משמש למטרות מסחריות, כלומר מסייע לבעלי עסקים שבמקרים רבים יש ברשותם צ'קים דחויים, ליצור באמצעותם מזומנים לטובת הפעילות השוטפת המיידית שלהם.

  האם כל הצ'קים ניתנים לניכוי?

  באופן עקרוני, ניכיון צ'קים הוא שירות שניתן לנצל עבור כל המחאה דחויה – כל עוד היא עומדת בשני תנאים חשובים: האחד הוא שזוהי המחאה סחירה (באופן טבעי אין דרך לנכות צ'ק שאינו סחיר), והשני הוא שהחתימה על הצ'ק היא של אדם ללא עבר פלילי.

  מהו הסכום שתוכלו לקבל כבר היום עבור המחאות דחויות?

  כל אירוע נסדק באופן יחודי לו. סכום התשלום, מועד הפירעון, חוסנה של החברה המשלמת והפורעת. כדי לבחון את כדאיות השירות של ניכיון צ'קים בכל מקרה ספציפי, יש ליצור קשר עם הגורם שנותן את השרות.

  הפרמטרים העיקריים לפיהם נקבע הסכום הם הסכום שמופיע בצ'ק והמועד שלו (וליתר דיוק המרווח שבין המועד שבו תקבלו את הכסף לבין המועד שבו החברה שמציעה לכם את ניכיון הצ'ק תוכל לפדות אותו). מן הסתם לא תוכלו לקבל את מלוא התמורה של הצ'ק, אבל מצד שני ישנן מספר תועלות משמעותיות לשירות זה, ולכן הוא עשוי להיות משתלם במיוחד.

  [לבדיקת זכאות]

  התועלות השונות של שירות ניכיון צ'קים

  כאמור שירות ניכיון השיקים מספק לכל עסק מספר תועלות משמעותיות מאוד, ולכן מומלץ לבחון אותו בכל מקרה שבו נדרש פתרון מימון להבטחת תזרים מזומנים אופטימלי:

  א. מקסימום נזילות מידית. אין צורך לחכות זמן ארוך עד כניסת הכסף לבנק.

  ב. מקסימום יציבות פיננסית, מבלי להיכנס ליתרות חובה או לקחת הלוואות גישור.

  ג. מסגרת האשראי בחשבון הבנק העסקי הרגיל נשארת פנויה למטרות אחרות, נכיון צקים הוא תהליך שאינו משפיע על
  האובליגו בבנק ונעשה במסגרת חוץ בנקאית.

  ד. אין צורך בביטחונות או בערבים (כפי שנדרש כשרוצים הלוואה)

  ה. שירות מהיר מאוד (בהשוואה לתהליכי קבלת הלוואה בבנקים מסחריים)

  ו. קבלת אינדיקציה טובה מאוד לגבי טיב הלקוחות שנותנים לכם צ'קים דחויים

  תועלת נוספת היא האפשרות לקבל הנחות מספקים שונים על בסיס תשלום במזומן, כך שהמרת השיקים הדחויים בכסף נזיל עשויה להיות משתלמת במיוחד.

  עוד חשוב להדגיש כי מדובר בשירות חוקי לחלוטין, ומקובל מאוד בעולם העסקים, ושהחברה שלנו פועלת תחת רישיון של משרד האוצר. הניסיון הרב שצברנו והמקצועיות של אנשי הצוות שלנו מבטיחים לכם גם פתרון מהיר וגם תנאים טובים במיוחד.

  Call Now Button
  Open chat
  אנחנו זמינים בוואטסאפ
  דילוג לתוכן